AcasaWebsiteSteamFAQInregistrareConectare

Distribuiţi|

Probleme cu Counter-Strike:Source(Occ macar uitete despre ce este problema)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
TH-kill
[ User ][ User ]
Browser :
Data de inscriere : 29/12/2010
Steam ID : -
MesajSubiect: Probleme cu Counter-Strike:Source(Occ macar uitete despre ce este problema) Mar Apr 19, 2011 3:30 pm

Occ warn pe care mi lai dat este de geaba sper sa fi mai atent,poate nu am explicat eu bine
Da acel topic este despre fps ca imi mergea in reluare acuma imi merge foarte bine mersi pentru ajutoru acordat dar problema mea este acuma ca se vede foarte luminat foarte deschis culorile si pe toate mapele unde este lumina mi se vede deschis spre alb foarte deschis am incercat sai dau sa se vada mai inchis dar nu are nici un efect zidurile,drumurile tot mi se vede deschis foarte deschis.
Sper ca de data asta sa numi mai stergi topicu si sal citesti cu atentie
O zi buna
Sus In jos
OcC
[ Owner ][ Owner ]
Browser :
Data de inscriere : 04/09/2010
Steam ID : OcC_CsS
Varsta : 26
Localizare : Romania
MesajSubiect: Re: Probleme cu Counter-Strike:Source(Occ macar uitete despre ce este problema) Mier Apr 20, 2011 1:50 am

Priveste mesajele primul cu titlul " Probleme cu Counter-Strike:Source " pasajul -> se vede totu foarte deschis toate mapele si al doilea " Prebleme cu Jocul CS:S " Pasajul -> mi se vede tot foarte deschis ai primit Worn-ul pentru dublu topic cu acelasi mesaj la interval de 2 zile fara sa verifivi raspunsul. Da suntem prieteni de ceva timp dar aici pe forum vreau sa fim cat mai corecti sa vorbim civilizat ( nu este cazul tau ) , sa respectam [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] etc. sper sa nu fie cu suparare ce am zis mai precis sa fim pro Cool

Acum sa revenim la problema ta deci acel config de [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] te-a ajutat sa inteleg in schimb problema ta poate fi de la paca video, incerca sa dezinstalezi driverul si sa descarci un update mai nou gen 2011 de pe sit-ul de unde ai placa videa.

Exemplu:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca problema tot persista intra in Conter-Strike: Source in menu alegi Oprions -> Video -> Adjust brightness Levels... se va deschide o fereastra noua unde vei gasi "Gamma" cu un grafic tragi bara spre Darck dinspre Light (Light este setarea Default) salvezi si intri pe un server de preferat pe hartile de_inferno, cs_assault deoarece acelea sunt cele mai incarcate harti (incarcate in sensul texturi foarte puternice si foarte multe propuri gen butoaie stali electrici etc.)

Salutare Vizitator

Watch our channel

Visit our forum

Contact me on steam
Sus In jos
http://www.infinityzone.ro
OcC
[ Owner ][ Owner ]
Browser :
Data de inscriere : 04/09/2010
Steam ID : OcC_CsS
Varsta : 26
Localizare : Romania
MesajSubiect: Re: Probleme cu Counter-Strike:Source(Occ macar uitete despre ce este problema) Joi Apr 28, 2011 2:57 am

Avind in vedere ca pentru moment acest topic nu mai prezinta interes pentru autor, va fi marcat ca rezolvat explicand rezolvarea problemei.
Puteti reveni asupra problemei dumneavoastra deschizind un topic nou in sectiunea corecta.

Salutare Vizitator

Watch our channel

Visit our forum

Contact me on steam
Sus In jos
http://www.infinityzone.ro
Continut sponsorizat
MesajSubiect: Re: Probleme cu Counter-Strike:Source(Occ macar uitete despre ce este problema)

Sus In jos

Probleme cu Counter-Strike:Source(Occ macar uitete despre ce este problema)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Subiecte similare

-
t Cea mai mare Comunitate SAMP

Reclama

Reclama ta aici cu doar 2 euro/luna pentru detalii www.skills.forumer.ro/contact